| Configurare | Montaj in tavan |
|---|---|
| Sursă de lumină | Halogen |
| Aplicații | Dental |
| Număr de brațe | 2 |
| Indice redare culori (CRI) | 96, 95, 98, 97, 99, 93, 94 |
| Putere | 150 W |
| Intensitate la 1 m | 60,000 - 160,000 lx |
| Temperatura culorii | 4,300 K |
| Diametru lampă | 700 mm |
| Adâncimea de iluminare | 1200 mm |